ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини
Новини
Міжнародна зустріч Друк

5 квітня 2018 р. в.о. начальника Дунайського БУВР Юрій Махненко прийняв участь у зустрічі з організації роботи Комісії зі сталого використання і охорони басейну річки Дністер в м. Кишинів, Республіка Молдова

504-1024  505-1024

 
О. Лисюк. Ремонт дамб в Одесской области Друк

https://www.youtube.com/watch?v=eVgAdVrTwq8&feature=share

Опубликовано: 3 апр. 2018 г.

Ольга Лысюк, начальник управления водных ресурсов Государственного агентства водных ресурсов Украины: «Стан цих дамб у деяких місцях є навіть критичним. Зокрема, у нас там є на 108 кілометрі, про яку всі, мабуть, знають. Знає і місцева влада, знаємо і ми. Стан цієї дамби на цій ділянці дуже ускладнений і в аварійному стані. Саме тому на 2018 рік ми передбачили вже й кошти, якщо план заходів буде затверджений, буде саме ремонт дамби на цій ділянці. Це в першу чергу потребує вирішення питання на даному етапі. Крім того, є 15 шлюзів-регуляторів, які також потребують ремонту і вони вже не відповідають технічним характеристикам зв’язку зі складною ситуацією. Паводки, повені – це призводить до руйнування цих споруд. Тому на ці шлюзи-регулятори також у цьому році агентство планує звернути особливу увагу. Зокрема, забезпечити ремонт, аби забезпечити населення, інфраструктуру, водозабори від руйнівної шкідливої дії вод. Є дамби, які, можливо, вже недоцільно ремонтувати. Доцільно перенести їх в інше місце, і цим самим захистити населенні пункти і сільськогосподарські угіддя від затоплення, підтоплення».

 
Думская: Уровень Дуная в Вилково продолжает падать Друк

Уровень воды в Дунае у города Вилково Одесской области продолжает снижаться.

Как сообщили «Думской» в Дунайском бассейновом управлении водных ресурсов, сегодня он составил 0,86 метра по Балтийской системе высот. Вчера уровень был 0,87 м, упав с воскресенья на 20 см. Все улицы города высохли, вода стоит только в низинных огородах.

 
Наводнение отменяется? Вода в Вилково упала почти на 20 см Друк

http://dumskaya.net/news/navodnenie-otmenyaetsya-voda-v-vilkove-upala-poc-084213/

Ситуация в городе Вилково Одесской области, который вот уже неделю заливает поднявшийся вследствие половодья Дунай, улучшилась.

Как сообщил «Думской» начальник Дунайского бассейнового управления водных ресурсов Юрий Махненко, со вчерашнего дня ветер дует в сторону моря. Вода разошлась по ерикам.

Сейчас уровень Дуная — 87 см по Балтийской системе высот, что на 20 см меньше, чем вчера. Подтопленные в воскресенье улицы постепенно высыхают.

 
Думская: Ситуация в Вилково «под контролем» Друк

Ситуация в Вилково «под контролем»: продукты завозятся, жилые дома не подтоплены, но вода стоит в огородах и летних кухнях

Коментарій фахівців Дунайського БУВР: 

Ситуація у м. Вилкове

На 800 годину 01 квітня 2018 року в наслідок східного вітру рівень води р. Дунай досяг відмітки 1,07 мБС або 1,82 м над «0» поста Дунайської гідрометобсерваторії.

В наслідок зниження швидкості вітру протягом доби, на 800 годину 02 квітня 2018 року рівень води знизився на 20 см і склав 0,87 мБС або 1,62 м над «0» поста Дунайської гідрометобсерваторії.

З 02 по 04 квітня 2018 р. очікується подальше зниження рівня води по  в/п Вилкове на 2-3 см за добу.

Остаточне зниження рівня води по в/п Вилкове очікується з 06-07 квітня 2018 р. на 3-4 см за добу.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 14

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma