ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини
Новини
Засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України Друк
24 травня 2018 року в м. Одеса, в залі засідань Одеської облдержадміністраці відбулося виїзне засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України.
Від Дунайського БУВР у виїзном засіданні прийняв участь в.о. начальника управління Юрій Махненко з доповіддю щодо відновлення аварійних ділянок захисних дамб та системи протипаводкового захисту на  р. Дунай. Під час засідання було обговорено низку питань про вплив змін клімату на водні екосистеми; вплив каналізаційних, господарсько-побутових і промислових скидів, зливових і дренажних стоків на якість поверхневих вод тощо.
У заході взяли участь представники громадських організацій, експерти та фахівці водогосподарсько-екологічного напрямку, представники засобів масової інформації.
gr-1024  gr3
 
МОНІТОРИНГ ТА ЕКОЛОГІЧНА ОЦІНКА ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ Друк
http://watermon.iisd.com.ua/EcoWaterMon/GDKMap/Index
 
С Днем вишиванки! Друк

Нехай це свято зітре кордони й об'єднає українців по всьому світу. Чудового настрою та різнобарвних вражень!

IMG_8241-1024

 
Черговое засідання комісії з питань ТЕБ та НС Друк

10 травня фахівці Дунайського БУВР прийняли участь в черговому засідання комісії з питань ТЕБ та НС Ізмаїльської районної державної адміністрації.
Члени комісії розглянули питання про дотримання правил протипожежної безпеки у пожежонебезпечний літній період 2018 року на території Ізмаїльського району, про забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення Ізмаїльського району у весняно-літній період у 2018 року. Розглянута проблема покращення стану господарсько-питного водопостачання та очистки господарсько-побутових стоків в Ізмаїльському районі та питання, щодо виконання пункту 2 Протоколу № 6 від 12.04.2018 року комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації «Про підготовку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району до нового купального сезону та організацію роботи із запобігання загибелі людей на них».

ch

 
Ніколи знову Друк
tr
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 14

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma