ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини
Новини
Відео про українські річки та їх басейни Друк

Відео про українські річки та їх басейни, унікальні факти про водні ресурси України та світу.

Відеоролик виготовлено Держводагентством за сприяння Міністерства освіти і науки України з нагоди відзначення Всесвітнього дня води.

https://www.facebook.com/davr.gov.ua/videos/2075110599392974/UzpfSTE2MjQ5MzQ2OTEwNzcyMzY6MjMxNzc0NTgyODQ2Mjc4Mg/

 
У рамках робочої поїздки до Одеси Голова Держводагентства Ірина Овчаренко зустрілася із представниками місцевих ЗМІ Друк

У рамках робочої поїздки до Одеси Голова Держводагентства Ірина Овчаренко провела робочі зустрічі з представниками місцевих органів влади, наукових установ та місцевих ЗМІ.

В гостях студії - голова Державного агентства водних ресурсів Ірина Овчаренко

ovchir

 
Прес-конференція за участю М. Хорєва Друк
14 березня перший заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв взяв участь у прес-конференції, яка відбулася в інформаційному агентстві ГОЛОС.UA.
Тема обговорення: весняне водопілля, чи готова Україна до нього?
Відео прес-конференції можна подивитись тут https://bit.ly/2HjYpTY
 
Засідання Міжвідомчої комісії Друк

12 березня 2019 р. на базі Дунайського регіонального офісу водних ресурсів, відбулося засідання Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ у весняно-літній період 2019 року.

Під час засідання Дунайським РОВР були представлені результати виконання рішення Міжвідомчої наради від 27 вересня 2018 р. та інформація про гідрологічний стан Придунайських водосховищ на 12 березня 2019 р.

Фахівцями Дунайської гідрометобсерваторії під час засідання було надано відомості про очікувані рівні води Дунай на період весняного водопілля.

В рамках засідання розглянуті питання якісного та кількісного стану Придунайських водосховищ, виявлені основні природні та антропогенні забруднювачі водних об’єктів, визначені пріоритетні шляхи реалізації вирішення екологічних проблем регіону.

Окремим питанням конкретизовані проблеми протипаводкового захисту української дільниці річки Дунай.

В рамках святкування тижня Всесвітнього Дня води на засіданні представлена презентація «Екологічний стан поверхневих вод в басейні української частини р. Дунай».

За результатами наради підписаний відповідний протокол та направлений на затвердження до Держводагентства «Режим роботи Придунайських водосховищ на весно-літній період 2019 р.»

mk1 mk2 

mk3 mk4

mk5 mk6

 
Голова Держводагентства Ірина Овчаренко про головні досягнення українського водного сектора у 2018 році Друк

У прес-центрі інформаційного агентства «Укрінформ» Голова Держводагентства Ірина Овчаренко презентувала основні здобутки водного сектора у 2018 році та окреслила головні завдання Держводагентства на 2019 рік.

Під час виступу вона зазначила, що 2018 рік для водної галузі – це перші кроки не лише зародження принципів та філософії управління водними ресурсами, а і початок практичної реалізації змін.

«Держводагентством вже впроваджено новий інструментарій для інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом, нову організаційну структуру відповідно до гідрографічного районування території України. Важливим є те, що становлення європейських принципів управління водними ресурсами, було визначено і у пріоритетах діяльності Уряду на 2018 році», - зазначила Ірина Овчаренко.

«26 тисяч водників наполегливо працювали протягом 2018 року для досягнення позитивних змін. І можу з упевненістю сказати, що результати є:

  • зроблено перші кроки у розбудові сучасного моніторингу поверхневих вод за європейськими стандартами
  • створено басейнові ради
  • відкрито дані про якість поверхневих вод
  • впроваджено нову організаційну структуру відповідно до гідрографічного районування території України
  • запроваджено енергосервісні контракти в бюджетній сфері
  • створено фонд розвитку водного господарства
  • вперше проводилися еко-ініціативи у водному секторі для пробудження екологічної свідомості українців».
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 14

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma