ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная
C. Стрепетова "Из-за аварийного состояния приканальной дамбы закрыт шлюз Скунда" Друк

Как сообщил нам начальник Дунайского бассейнового управления водных ресурсов Юрий Махненко, 25 апреля завершилось наполнение водохранилищ Ялпуг-Кугурлуй до отметки НПУ - 2,8 м БС.

http://izmail.es/article/33620/

Наполнение велось через шлюз Скунда, но дальнейшая его эксплуатация стала невозможной вследствие аварийного состояния приканальной дамбы. Один из аварийных участков, о котором мы сообщали еще в конце прошлого года, сильно размыт. Прорыв защитного сооружения угрожает подтоплению 5 тыс. га сельских угодий на острове Репида.
Вообще наполнение водохранилища Ялпуг-Кугурлуй должно осуществляться по каналам Репида, "105 км", Скунда. Однако шлюз Репида на сегодняшний день находится в аварийном состоянии, и его в этом году даже не рискнули открыть.
Пропускная способность оставшегося канала "105 км" не позволяет наполнять водохранилище Ялпуг-Кугурлуй до отметки НПУ.
Ситуация на водоеме сложилась тревожная: неполный водообмен на водохранилище Ялпуг-Кугурлуй может привести к экологической катастрофе и к отсутствию воды для обеспечения водными ресурсами населения Измаильского, Ренийского и Болградского районов.
 
Засідання колегії Держводагентства Друк

25 квітня 2018 року в м. Чернігові в Деснянському басейновому управлінні водних ресурсів проходить засідання колегії Державного агентства водних ресурсів України.

kol

 
Держводагентством створено функціональну підсистему протипаводкових заходів Друк

З метою захисту населення, об’єктів і територій від надзвичайних ситуацій паводкового характеру у мирний час та в особливий період, у Держводагентстві створено функціональну підсистему протипаводкових заходів єдиної державної системи цивільного захисту.

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0406-18

Зокрема, зазначена функціональна підсистема спрямована на захист населення і територій від надзвичайних ситуацій, пов’язаних з водним фактором; захист персоналу водогосподарських організацій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, зменшення матеріальних втрат від їх наслідків; організацію та здійснення заходів, спрямованих на підготовку гідротехнічних споруд, водогосподарських систем та експлуатаційного персоналу, з метою запобігання можливим аваріям, виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з водним фактором, забезпечення сталого функціонування водогосподарської галузі.

Безпосереднє керівництво функціональною підсистемою протипаводкових заходів здійснює Міністр екології та природних ресурсів України через Голову Держводагентства.

Підсистема включає до свого складу басейнові, обласні, регіональні управління водних ресурсів, управління каналів, міжрайонні управління водного господарства, управління водного господарства та місцеві структурні підрозділи, експлуатаційні управління, інші водогосподарські організації, які виконують завдання цивільного захисту та здійснюють у межах своєї компетенції нагляд за забезпеченням сталого функціонування водогосподарських систем, комплексів та споруд і своєчасним виконанням заходів із запобігання аваріям і надзвичайним ситуаціям, пов’язаним з водним фактором.

Тобто, функціональна підсистема протипаводкових заходів працюватиме як у режимі повсякденної діяльності, що встановлюється при нормальній гідрометеорологічній і водогосподарській обстановці, так і у режимі підвищеної готовності, що встановлюється при загрозі виникнення надзвичайної ситуації, істотному погіршенні ідрометеорологічної, гідрогеологічної і водогосподарської обстановки, а також при підготовці до пропуску льодоходу, повені та паводків.

 
Штормове попередження Друк
storm
 
С. Стрепетова "Вторая жизнь обреченных "жильцов" Городского сада" Друк

http://izmail.es/article/33322

 
Результат перших кроків розчистки підвідного каналу Общественный Друк

Результат перших кроків розчистки підвідного каналу Общественный очевидний.

obs

 
Міжнародна зустріч Друк

5 квітня 2018 р. в.о. начальника Дунайського БУВР Юрій Махненко прийняв участь у зустрічі з організації роботи Комісії зі сталого використання і охорони басейну річки Дністер в м. Кишинів, Республіка Молдова

504-1024  505-1024

 
О. Лисюк. Ремонт дамб в Одесской области Друк

https://www.youtube.com/watch?v=eVgAdVrTwq8&feature=share

Опубликовано: 3 апр. 2018 г.

Ольга Лысюк, начальник управления водных ресурсов Государственного агентства водных ресурсов Украины: «Стан цих дамб у деяких місцях є навіть критичним. Зокрема, у нас там є на 108 кілометрі, про яку всі, мабуть, знають. Знає і місцева влада, знаємо і ми. Стан цієї дамби на цій ділянці дуже ускладнений і в аварійному стані. Саме тому на 2018 рік ми передбачили вже й кошти, якщо план заходів буде затверджений, буде саме ремонт дамби на цій ділянці. Це в першу чергу потребує вирішення питання на даному етапі. Крім того, є 15 шлюзів-регуляторів, які також потребують ремонту і вони вже не відповідають технічним характеристикам зв’язку зі складною ситуацією. Паводки, повені – це призводить до руйнування цих споруд. Тому на ці шлюзи-регулятори також у цьому році агентство планує звернути особливу увагу. Зокрема, забезпечити ремонт, аби забезпечити населення, інфраструктуру, водозабори від руйнівної шкідливої дії вод. Є дамби, які, можливо, вже недоцільно ремонтувати. Доцільно перенести їх в інше місце, і цим самим захистити населенні пункти і сільськогосподарські угіддя від затоплення, підтоплення».

 
Думская: Уровень Дуная в Вилково продолжает падать Друк

Уровень воды в Дунае у города Вилково Одесской области продолжает снижаться.

Как сообщили «Думской» в Дунайском бассейновом управлении водных ресурсов, сегодня он составил 0,86 метра по Балтийской системе высот. Вчера уровень был 0,87 м, упав с воскресенья на 20 см. Все улицы города высохли, вода стоит только в низинных огородах.

 
Наводнение отменяется? Вода в Вилково упала почти на 20 см Друк

http://dumskaya.net/news/navodnenie-otmenyaetsya-voda-v-vilkove-upala-poc-084213/

Ситуация в городе Вилково Одесской области, который вот уже неделю заливает поднявшийся вследствие половодья Дунай, улучшилась.

Как сообщил «Думской» начальник Дунайского бассейнового управления водных ресурсов Юрий Махненко, со вчерашнего дня ветер дует в сторону моря. Вода разошлась по ерикам.

Сейчас уровень Дуная — 87 см по Балтийской системе высот, что на 20 см меньше, чем вчера. Подтопленные в воскресенье улицы постепенно высыхают.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 20

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma