ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини Новости Нарада Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ
Нарада Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ Друк

14 березня 2018 року на базі Дунайського БУВР відбулося чергове засідання Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ в весняно-літній період 2018 року.

На засіданні Міжвідомчої комісії були обговорені питання, пов’язані з забезпеченням стабільної екологічної ситуації Придунав΄я, збереженням водних ресурсів в басейні української частини р. Дунай  та встановленням оптимальних режимів роботи Придунайських водосховищ в весняно-літній період 2018 року.

На нараді виступили:

Махненко Ю.Ю., Голова комісії,  в.о. начальника Дунайського басейнового управління водних ресурсів, з привітанням учасників наради та питанням забезпечення безаварійного пропуску водопілля 2018 року згідно розроблених організаційних та практичних заходів.

Ромалійський Г.А., начальник відділу водних об’єктів, використання водних ресурсів та моніторингу вод з інформацією щодо виконання рішення Міжвідомчої наради від 5 жовтня 2017 р. та інформацією про гідрологічний стан Придунайських водосховищ

Морозов В.М, директор  Дунайської гідрометобсерваторії з інформацією про гідрометеорологічні умови та прогноз весняно-літнього водопілля в басейні р. Дунай  на 2018 рік.

Гуньковська С.В., заступник начальника Дунайського БУВР ознайомила з проектом протоколу щодо встановлення оптимальних режимів роботи Придунайських водосховищ

Учасники наради підняли питання щодо покращення екологічного стану Придунайських водосховищ та малих річок басейну.

За результатати обговорення було підписано протокол засідання.

   7-1024  9-1024

 

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma