ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини Новости Нарада в Ізмаїльській райдержадміністрації
Нарада в Ізмаїльській райдержадміністрації Друк

8 лютого під головуванням голови районної державної адміністрації Наталії Тодорової та голови районної ради Василя Антонюка відбулась робоча нарада щодо стану реалізації проекту по розчистці протоків каналу «Громадський» для поліпшення водообміну водоймищ в районі.

У нараді взяли участь в.о. начальника Дунайського БУВР Юрій Махненко та заступник начальника Світлана Гуньковська, спеціалісти управління економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації, сільські голови, керівники служб та установ, які займаються вирішенням природно-екологічних питань в районі та ін.

За висновками експертів, основною причиною критичного стану водоймищ в районі є припинення сполучення та водообміну між озерами і річкою Дунай - канали «Громадський» та «Желявський» замулені та не пропускають  воду. Розчищення каналів та їх барових частин, підвищення пропускної здатності шлюзів-регуляторів, призначених для проведення водообмінних процесів в озерах-водосховищах, вимагає фінансових витрат.

Окремо учасники обговорили шляхи вирішення проблеми водообміну та заповнення озера Саф’яни. Наразі за рахунок місцевих бюджетів – сільських, районного та обласного, проводяться роботи з розроблення проекту по розчистці протоків каналу «Громадський» для поліпшення водообміну водоймищ в районі.  За розрахунками спеціалістів, для якісної розчистки каналу необхідно близько 32 млн грн.

За результатами зустрічі окреслені організаційні питання та прийняті спільні рішення, оскільки дана ситуаціє не чекає зволікань. 

dscn9155
 

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma