ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини Новости Нарада Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ
Нарада Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ Друк

 10 березня 2017 року на базі Дунайського БУВР відбулося чергове засідання Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ в весняно-літній період 2017 року.

На засіданні Міжвідомчої комісії були обговорені питання, пов’язані з забезпеченням стабільної екологічної ситуації Придунав΄я, збереженням водних ресурсів в басейні української частини р. Дунай  та встановленням оптимальних режимів роботи Придунайських водосховищ в весняно-літній період 2017 року.

На нараді виступили:

Кібалка О.Д., в.о. начальника Дунайського басейнового управління водних ресурсів, голови міжвідомчої комісії із привітанням учасників наради.

Черой І.Г., в.о. головного інженера  Дунайського БУВР ознайомив із проектом протоколу щодо встановлення оптимальних режимів роботи Придунайських водосховищ весняно-літній період 2017 року та ознайомив присутніх з інформацією щодо забезпечення безаварійного пропуску водопілля 2017 року згідно розроблених організаційних та практичних заходів

Ромалійський Г.А., начальник відділу водних об’єктів, використання водних ресурсів та моніторингу вод з інформацією щодо виконання рішення Міжвідомчої наради від 4 жовтня 2016 р. та інформацією про гідрологічний стан Придунайських водосховищ

Жукова В.В.,  провідний інженер - гідролог Дунайської гідрометобсерваторії з інформацією про гідрометеорологічні умови та прогноз рівнів води в басейні р. Дунай  на березень - квітень  2017 р.

Комерзан М.В. – завідувач лабораторією моніторингу поверхневих вод з інформацією про еколого-гідрохімічний  стан поверхневих вод у басейні Дунаю.

Учасники наради підняли питання щодо покращення екологічного стану Придунайських водосховищ та малих річок басейну.

За результатами засідання підготовлено Режим роботи Придунайських водосховищ і Протокол засідання Міжвідомчої комісії.

IMG_1-1024   IMG_2-1024

IMG_3-1024   IMG_4-1024

 

 

 

 

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma