ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини Новости Зустріч експертів у рамках Робочої групи
Зустріч експертів у рамках Робочої групи Друк

Відповідно до щорічної Робочої програми на 2016 рік з реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах та діючих Регламентів співробітництва у період 5-8 грудня цього року в м. Тулча, Румунія відбулася зустріч експертів у рамках Робочої групи по проблемах річки Дунай.

У зустрічі Українську Сторону представляли фахівці Дунайського басейнового управління водних ресурсів Держводагентства України та Дунайської гідрометобсерваторії ДСНС (м. Ізмаїл).  З румунської Сторони - спеціалісти Міністерства довкілля, вод та лісів; Національного інституту гідрології та водного господарства; Національної Адміністрації «Води Румунії»; Басейнової адміністрації вод Доброджа – Літорал.

Під час зустрічі проведений щорічний обов’язковий огляд протипаводкових споруд на транскордонній ділянці р. Дунай на румунській території, проаналізовано виконання діючих Регламентів співробітництва відповідно до Міжурядової Угоди та прийнята Програма робочої Групи на 2017 рік.

Також на зустрічі сторони обговорили пропозиції по додатках «Регламенту щодо обміну метеорологічними і гідрологічними даними між Румунією та Україною» для включення в інформаційний потік між сторонами даних по гідрометеорології Дунаю.

За підсумками роботи керівники Робочих груп констатували, що міжнародна робота Сторін проводиться  на належному рівні.  Сторони домовились про те, що і надалі забезпечуватимуть необхідні умови для вирішення актуальних завдань подальшого розвитку українсько-румунського  співробітництва в галузі водного господарства на прикордонних водах.

Експерт робочої групи С. Гуньковська

IMG_10-1024    IMG_11-1024 

IMG_12-1024    IMG_13-1024

 

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma