ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини Новости Зустріч Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах.
Зустріч Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах. Друк

 

В рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Угорської Республіки, 7 серпня 2014 р. в м.  Ізмаїл, Одеської області відбулась зустріч Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах.

Участь у зазначеній нараді взяли Уповноважений Уряду України, Голова Держводагентства Василь Сташук та Уповноважений Уряду Угорщини, заступник державного секретаря з охорони навколишнього середовища з питань водного господарства Міністерства регіонального розвитку Угорщини Петер Ковач та інші представники водогосподарської галузі України та Угорщини.

В ході зустрічі українська і угорська Сторони обговорили питання, пов'язані з підготовкою та проведенням ХХ наради Уповноважених Урядів двох країн.

Голова Держводагенства України В.Сташук висловив сподівання, що проведена зустріч надасть нового поштовху для продовження тісної співпраці з питань управління водними ресурсами на транскордонних водних об’єктах та дозволить скоординовувати зусилля для вирішення нагальних спільних проблем

За результатами роботи був складений та підписаний Протокол ХІХ  наради  Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах.

         DSCF5660-1024     DSCF5668-1024      

         DSCF5678-1024     DSCF5704-1024

 

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma