ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Інша діяльність Платні послуги та дозвільна робота
Платні послуги Друк

Дунайський регіональний офіс водних ресурсів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1101 надає на договірних умовах такі види послуг:
1. Обстеження господарських об´єктів та обладнання з наданням рекомендацій стосовно розроблення заходів, спрямованих на зменшення негативного впливу вод. 
2. Надання рекомендацій щодо здійснення заходів із зменшення негативного впливу місць видалення промислових та побутових відходів на стан водих об´єктів. 
3. Підготовка та видача юридичним і фізичним особам в установленому порядку технічних умов на проведення інженерних робіт на землях водного фонду та об´єктах меліоративних систем. 
4. Надання рекомендацій щодо поліпшення стану водних об´єктів, зрошуваних і осушуваних земель з прилеглими територіями. 
5. Видача розрахунків та рекомендацій з питань проведення аналізу якості води у контрольних створах під час забору та використання водних ресурсів; 
6. Організація і проведення науково-практичних конференцій, семінарів, нарад з проблем водокористування, експлуатації об´єктів водогосподарсько-меліоративного комплексу та додержання вимог водного законодавства. 
7. Послуги з виконання функцій служби замовника та генерального підрядника у сфері будівництва водогосподарських та інших об´єктів відповідно до законодавства. 
8. Послуги, пов´язані з виконанням земляних робіт. 

 

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma